† Komunistické útoky na Německý řád pokračují †

4. 3. 2016

Výroky a jednání prvního náměstka moravskoslezského hejtmana Josefa Babky z KSČM, vyvolalo ostrou reakci Německého řádu.

Německý řád: "Komunistická strana je zločinecká organizace".

"Tvrzení pana Babky, že Řád dostal nějaké náhrady za majetek, je lživé. Stejně jako tvrzení, že kraj převzal majetky v dobré víře. Přebíral je v době, kdy byl majetek zatížen žalobami, minimálně ze strany Řádu. Soudy rozhodly, že otázky vlastnictví budou řešit až po přijetí restitučního zákona.
Vedení Řádu se bolestivě dotýká, že takto vystupuje člověk zvolený za komunistickou stranu. Podle názoru Řádu je to zločinecká organizace, která zabavovala majetek a řádové sestry i bratry zavírala do uranových dolů"
, mediální zástupce Řádu Mikoláš Černý.

Je až s podivem, že do dnešních dní tato strana, která měla být v České republice prohlášena za zločineckou a postavena mimo zákon, podniká nadále útoky na Německý řád. A i dnes se najdou z této strany tací, kteří mají "odvahu" se s tímto vůbec prezentovat na veřejnosti.
Mnoho bratrů a sester Řádu bylo pronásledováno, neoprávněně vězněno, psychicky týráno a zavražděno. Čeho se zločinecká komunistická organizace dopouštěla, najdete např. v uveřejněných dokumentech:

Milosrdné sestry Panny Marie Jeruzalemské (sestry Řádu německých rytířů) - pronásledování a proces
a
Milosrdná sestra Anežka Antonie Witková

Video Gottwald - Řád německých rytířů - počet videí: 1.komunistické útoky na německý řád pokračují, řád německých rytířů, německý řád, deutschen orden, česká provincie řádu bratří domu panny marie v jeruzalémě

Komunistické útoky na Německý řád pokračujíZpět na více zpráv.